ردکردن این

بازیابی اطلاعات هارد سرور

سرورها در انواع گوناگون، تاثیر بسیار پر رنگی در روند فعالیتهای کاربران دارند. نیاز به دسترسی منظم به محتوای حافظه های دیجیتال، یکی از موارد ضروری در بهره وری کاربران از سرورها می باشد. از عمده خسارت هایی که در اثر مشکلات بروز یافته در سرورهای بدون نسخه پشتیبان می توان به آنها اشاره نمود، زمان خاموشی نامشخص و هزینه های بازسازی سنگین آنها هستند. باید به این نکته توجه داشت که سرورها نیز مانند دیگر سیستم های ذخیره سازی اطلاعات، میتوانند دچار آسیب های سخت افزاری و نرم افزاری شوند. در صورت بروز مشکل در عملکرد هارد سرور و از دست رفتن اطلاعات ضبط شده بر روی آن، نمی توان از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بر روی آنها استفاده نمود؛ بلکه این کار نیازمند دستگاه ها و ابزارهای تخصصی بوده و به دلیل اهمیت بالای اطلاعات آنها می بایست از نیروی با تجربه و متخصص برای این کار استفاده کرد.
میزان اطلاعات قابل بازیابی در هارد سرورهای مختلف به نوع تکنولوژی های بکارگیری شده و همینطور تجربه و تخصص افرادی که این کار را انجام می دهند بستگی دارد. لازم به ذکر است به منظور جلوگیری از آسیب های بیشتر بر سرور، خراب شدن فایل ها و بازنویسی اطلاعات دیگر به صورت ناخواسته بر روی هارد، می بایست سریعا سرور را خاموش کنید. این کار موجب می شود تا شانس بازیابی کامل اطلاعات شما افزایش یابد. البته بهتر است بدانید برخی از سرورها به دلیل ساختار خاصی که دارند، در صورت خرابی و از دست رفتن اطلاعات آنها، به صورت کامل بازیابی نخواهند شد. در ادامه این مطلب به ضرورت استفاده از خدمات بازیابی اطلاعات هارد سرور خواهیم پرداخت.

مزایای سرویس های بازیابی اطلاعات

آسیب های فیزیکی، خطاهای پیکربندی، انتقالات داده به صورت نادرست و نا تمام و خطاهای متعدد در سیستم عامل، از جمله مواردی هستند که می توانند منجر به از دست رفتن اطلاعات هارد سرور شوند. از دیگر موارد مشابهی که تاثیر پایین تری در آسیب به اطلاعات دارند می توان به نصب و یا بروز رسانی نرم افزار، ویروسی بودن و خطاهای کاربران اشاره نمود. هارد درایوها، هاردهای SSD و درایوهای هیبریدی با وجود همه تفاوت هایی که در میزان عملکرد و ساختار با یکدیگر دارند، اما در ریسک از دست دادن داده هایشان در اثر آسیب های عنوان شده با یکدیگر مشترک هستند. البته سرویس هایی که در مراکز بازیابی اطلاعات هارد عرضه می شوند، با توجه به میزان نیاز به فعالیت های مختلف بر روی هارد و مقدار خرابی سرور متفاوت می باشند. 

پیشنهاد ما این است که در صورت مشاهده هرگونه مشکل در دستیابی به اطلاعات سرور، سریعا آن را خاموش کرده و به هیچ وجه سعی در بازیابی اطلاعات نکنید. تلاش در جهت بازگرداندن اطلاعات سرور از سوی افراد غیر متخصص، ممکن است منجر به بازنویسی داده بر روی هارد شده و کار را برای موفقیت صد در صد در بازیابی داده ها دشوار کند. در ادامه به بررسی برخی از مزایای استفاده از خدمات بازیابی اطلاعات هارد سرور اشاره خواهیم داشت.

خط سبز مرکز بازیابی و اطلاعات هارد

مرکز بازیابی اطلاعات خط سبز در زمینه تعمیرات و بازیابی اطلاعات توانایی تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع حافظه ها مانند هارد دیسک، SSD ،سرور، و اطلاعات نرم افزار های حسابداری را دارا می باشد.برای مشاوره و راهنمایی با شماره روبه رو تماس بگیرید.

سرعت در بازیابی اطلاعات

یکی از مواردی که در خرابی هارد سرور، بسیار چالش برانگیز است، همین خاموشی و در دسترس نبودن اطلاعات برای کاربران می باشد. خاموشی های ممتد در سرور، یکی از خسارت بارترین چالش ها در برخی کسب و کارها به حساب می آید. در صورتی که کار بازیابی اطلاعات را به یک مرکز معتبر و فعال در این زمینه بسپارید، حداقل مطمئن هستید که آنها این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد. بازیابی داده های هارد سرور بین دو تا شش روز بسته به میزان خرابی در آنها زمان خواهد برد. توجه داشته باشید، همانطور که بیان شد، برای بازیابی اطلاعات سرورهای مختلف نیاز به دستگاه، ابزار و تیم کاملا حرفه ای است.

امنیت بالاتر

سرورها از مهمترین سیستم های ذخیره کننده اطلاعات هستند که بروز خرابی در آنها، خسارت های بسیار سنگینی را در پی خواهد داشت. کار بر روی آنها بسیار حساس بوده و در برخی مواقع از دست رفتن داده ها ریسک بالایی هم دارد. به همین منظور بهتر است برای بازیابی اطلاعات آنها از متخصصان این کار استفاده کنیم. رعایت استانداردهای مختلف در این کار بسیار اهمیت داشته و متاسفانه برخی از مراکزی که این کار را به صورت غیر حرفه ای انجام می دهند، به این مورد توجهی ندارد.

کیفیت بازیابی اطلاعات

میزان اطلاعات قابل بازیابی بر روی هارد سرور علاوه بر نحوه عملکرد شما در هنگام مواجهه با مشکل دسترسی به داده ها، به تکنولوژی های بکارگیری شده برای این کار و همچنین تجربه کسانی بر روی سرور کار می کنند نیز بستگی دارد. در صورت استفاده از خدمات بازیابی اطلاعات سرور، در یک مرکز معتبر، اطلاعات از دست رفته شما به میزان بسیار بالایی باز خواهند گشت. تنها کافی است نکاتی که تا کنون عنوان شد را رعایت نموده و برای این کار به افراد متخصص در مجموعه های بازیابی اطلاعات سرور مراجعه نمایید.

بازیابی اطلاعات سرور در مجموعه خط سبز

با توجه به نکاتی که تا کنون عنوان شد، می توانید به ضرورت مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات هارد و استفاده از خدمات آنها در رابطه با بازیابی اطلاعات سرور پی ببرید. شرکت خط سبز را میتوان به عنوان برترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد و تعمیر هارد معرفی نمود. این مجموعه با بهره گیری از دانش و تخصص نیروهای با تجربه و زبده و همچنین با استفاده از به روزترین تجهیزات در این زمینه، با سابقه ای درخشان و موفقیت در 99 درصد پروژه های ریکاوری خود، یکی از معتبرترین مجموعه های تعمیر و بازیابی اطلاعات در اصفهان می باشد. تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع سیستم های ذخیره سازی دیتا از جمله نمونه های مختلف هارد سرور در استانداردهای SAS، SATA و انواع تلفیقی، خدماتی هستند که در مجموعه خط سبز ارائه می شوند. هموطنان عزیز در صورت نیاز به این خدمات می توانند از طریق شماره های درج شده در وب سایت رکوهارد با ما تماس برقرار نموده و از مشاوره همکاران متخصص ما استفاده نمایند.